Fototapety Kosmos

fototapety z kosmosem
Już jako mały chłopiec byłem niesamowicie zafascynowany światem kosmosu. Oglądanie nocą gwiazd, a także czytanie wielu naukowych książek tylko rozbudzało mą pasję oraz wyobraźnię na temat wszechświata. Niestety z czasem zacząłem zapominać o dawnym hobby, a sam kosmos nie był już dla mnie tak atrakcyjny. Na całe szczęście w ostatnim czasie przypadkowo natrafiłem na wspaniałe Kosmos Fototapety, które przypomniały mi o mych dziecięcych fascynacjach. Widok wielu gwiazd, planet, galaktyk, ponownie rozbudził we mnie pasję kosmicznych eksploracji, czemu obecnie znów powróciłem do lektury wielu interesujących książek naukowych.

Ostatnio również zauważyłem, że fototapeta Kosmos z motywem naszego układu słonecznego niezwykle zainteresowała synka moich znajomych. W tym momencie zrozumiałem, że przecież tego rodzaju ozdoba pokoju może być idealnym prezentem dla małych dzieci, dzięki czemu również i one będą mogły rozbudzić w sobie pasję odkrywania kosmosu. Kto wie, być może z czasem nie będzie to dla nich jedynie hobby, rozrywka, lecz coś, z czym chciałyby wiązać swą przyszłość. Może doczekamy się w rodzinie astronoma lub znakomitego naukowca? Z pewnością fototapety z motywami kosmicznymi będą stanowić dla dzieci wspaniałą frajdę, a także pretekst do nauki o kosmosie.

Fototapety z motywem kosmosu - naklejki ścienne, obrazy, plakaty

Wspomniane Kosmos fototapety wykonane są z niezwykłą starannością o szczegóły, w wyniku czego mogłem rozpoznać na nich poszczególne konstelacje gwiezdne, galaktyki, czy pojedyncze gwiazdy. Na samym początku tak bardzo pochłonęło mnie odnajdywanie poszczególnych elementów, że nawet nie spostrzegłem, że minęło już sporo czasu. Kiedy pierwszy raz ujrzałem mój pokój udekorowany takimi fototapetami, mogłem się wtedy poczuć jakbym był znów na wakacjach, kiedy to leżąc na trawie, obserwowałem w środku nocy rozgwieżdżone niebo. Zdecydowanie fototapeta Kosmos będzie nie tylko idealnym elementem dekoracyjnym pomieszczeń, lecz także może stać się znakomitym prezentem dla mniejszych i większych miłośników nauki i kosmosu. Jeśli właśnie Ty należysz do takich osób, to koniecznie powinieneś się zdecydować na takie fototapety.

Cały wpis

Fototapety z górami

Fototapety z motywem gór - naklejki ścienne, obrazy, plakaty

Bez wątpienia większość z nas uwielbia góry. Majestatyczne szczyty rozciągające się dolinami, a także prawdziwa cisza, odcięcie się od cywilizacji, to najważniejsze cechy, jakie cenimy sobie w górach. Niestety w wielu przypadkach odwiedzamy szlaki górskie raz na jakiś czas i w związku z tym często tęsknimy za polskimi lub zagranicznymi pasmami górskimi. Na całe szczęście idealnym dla mnie sposobem na powrócenie, choć symboliczne w świat gór są fototapety. Udało mi się odnaleźć takie fototapety, dzięki którym we własnym pokoju posiadam niesamowite widoki. Z jednej strony wzbudzają one niesamowity podziw, a z drugiej strony potrafią mnie znakomicie odstresować, gdyż patrząc na nie zaczynam już planować kolejne wyprawy na górskie szlaki.

Zdecydowanie takie Góry fototapety stanowią wspaniałą ozdobę nawet najbardziej ponurego pokoju. Za ich pomocą można błyskawicznie odmienić wygląd swych ścian. Mnie się to właśnie udało, a do tego przekonałem także swych znajomych, również miłośników gór, że warto postawić na takie znakomite Góry fototapety. Dzięki ogromnemu wyborowi motywów, można na ścianie umieścić ulubione zdjęcia szczytów oraz pasm górskich. Ponadto bez problemu możemy wybrać własne zdjęcia, które za każdym razem będą nam przypominać wspaniałe chwile spędzone na szlakach górskich. Co niezwykle ważne, taka fototapeta Góry wykonana jest z najlepszych jakościowo materiałów oraz przy użyciu wyspecjalizowanych drukarek, dzięki czemu każdy, nawet najmniejszy detal będzie doskonale widoczny.

fototapety góry

Poszukując idealnego motywu na własną ścianę, niezwykle trudno było mi się zdecydować! Ogromny wybór pasm górskich oraz znakomitych zdjęć szczytów i górskich dolin potrafi przyprawić o ból głowy. Ponadto te wspaniałe krajobrazy oraz widoki majestatycznych gór uświadomiły mi, że tak wiele jeszcze przede mną do zobaczenia. Na całe szczęście na razie taka fototapeta Góry będzie mi cały czas o tym przypominała, abym nie rezygnował z realizacji kolejnych podróżniczych marzeń. Serdecznie wszystkim polecam takie znakomite rozwiązanie na udekorowanie ścian we własnym domu lub mieszkaniu.

Cały wpis

Fototapety Afryka

Fototapety z Afryką
Wakacje na gorącym kontynencie? Czemu nie! Pod warunkiem, że kawałek Afryki będę mieć w swoim domu i będę mógł bezpiecznie popatrzeć w ślepia ogromnego lwa, który zagościł w salonie jakofototapeta Afryka. Odkąd mamy tego dzikiego kota jako dekorację, atmosfera wnętrza zupełnie się zmieniła. Skłonił nas do zmiany dekoracji w całym domu, żeby wprowadzić afrykańskie akcenty. Lubimy siedzieć wieczorami i patrzeć na jego wspaniałą grzywę, która nadaje mu naprawdę królewski wygląd.Dzieciom zafundowaliśmy z kolei Afryka fototapety z małymi liskami pustynnymi. Dopiero w sklepie, gdzie kupiliśmy te urocze fototapety Afryka, dowiedziałem się, że takie zwierzątka istnieją! Kto by pomyślał, że zmiana dekoracji ściennych może mieć też walor edukacyjny! Nasze pociechy uwielbiają tę fototapetę i wcale im się nie dziwie. Lisek jest uroczy, a pustynny piasek po którym biegnie wygląda na zdjęciu niezwykle gorąco, tak, jakbyśmy byli na miejscu.Tym, co przekonało mnie, że fototapety Afryka to najlepszy pomysł, była doskonała jakość fotografii użytych do ich stworzenia. Krajobrazy naprawdę prezentują się wspaniale, a kolory zostały oddane tak realistycznie, że niemal czuć atmosferę tego egzotycznego kontynentu. Poza tym najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz wskazują, że fototapeta Afryka długo będzie nam służyć, bo zawsze pozostaje w modzie, a przy okazji natychmiast zmienia pokoje w nowocześnie urządzone wnętrza. Jeden zakup, a tyle zalet!

fototapety z motywami afrykańskimi
Szczerze polecam wszystkim moim znajomym wprowadzenie zmian w swoich domach. Doskonała okazją do tego jest jakikolwiek remont albo malowanie. Wtedy przy okazji innych prac naklejenie na ścianę fototapety sprawia największą frajdę, bo do razu widać efekty, a dom staje się zupełnie inny. Jedna ze ścian staje się oknem na świat i pozwala uruchomić wyobraźnię. Można marzyć o tym, że wędruje się szlakiem karawan z beduinami, albo gości w przyjaznej oazie i odpoczywa po całym dniu podróży w palącym słońcu. Jeśli komuś podobają się afrykańskie klimaty, to Afryka fototapety pozwolą mu poczuć przynajmniej odrobinę niesamowitej atmosfery tego bliskiego, a tak odmiennego kontynentu.

 

Cały wpis

Fototapety Bajki

Bajkowe fototapety

Nieco wstydliwa tajemnica każdego dorosłego człowieka jest to, że wciąż mieszka w nim małe dziecko uwielbiające snuć fantazje i wyobrażać sobie siebie w roli bohatera wspaniałej bajkowej opowieści. Moją wyobraźnię pobudziła niedawna wizyta u znajomych, którzy dziecięce pokoje swoich kilkuletnich maluchów wykleili w Bajki fototapety znane mi doskonale z dzieciństwa. Nie wiedziałem, że w sklepach można dostać fototapety z moimi ukochanymi smokami, czarodziejami, Czerwonym Kapturkiem i Brzydkim Kaczątkiem. Poczułem się niemal wzruszony mogąc znów zobaczyć pełne wdzięku i kolorów postacie wielkości niemal dorosłego człowieka, bo w jednym z pokojów znajomi zdecydowali się na fototapetę zajmująca niemal całą wysokość ściany. Twierdzili, że wybór dostępnych rozmiarów fototapet był ograniczony, stąd taka wielkość, ale ja im nie wierzę. Po pierwsze dlatego, że w każdym sklepie sprzedającym Bajki fototapety można kupić obrazki o dowolnych wymiarach, a po drugie, ponieważ doskonale wiem, że lubią bajki tam samo, jak ja. Ich dzieci uwielbiają swoje sypialnie i chętnie zapraszają do nich kolegów z przedszkola, aby bawić się wspólnie w towarzystwie bohaterów baśniowych historii.

Zacząłem niemal żałować, że nie jestem młodszy, bo z przyjemnością zadbałbym o to, aby na ścianie również mojego pokoju zawisła fototapeta Bajki. Dla siebie wybrałbym jednak jakąś śliczną księżniczkę z historii opowiadanych w baśniach z tysiąca i jednej nocy, albo księcia, który budzi Śpiąca Królewnę czułym pocałunkiem. Ciekawe, czy taka dekoracja sypialni spodobałaby się mojej drugiej połowie?

fototapety z bajkami

Moje dzieci od klasycznych bajek wolą oglądać kreskówki w telewizji. Na ścianie ich pokoju widnieją monstra i potwory, których imion nawet nie staram się zapamiętać. Dynamiczne sceny, jakie przedstawia ich fototapeta Bajki przyprawiają o zawrót głowy. Trzeba jednak przyznać, że kolorystyką nie ustępują najlepszym nowoczesnym obrazom. Znajomi odwiedzający moje dzieciaki są zachwycone, że pozwoliłem im ozdobić pokój zgodnie z własnym gustem. Dlaczego miałbym nie pozwolić? To fototapety w niezłym stylu i nadają wnętrzom ich pokoi oryginalny charakter. A że to inne bajki niż ja pamiętam z dzieciństwa? Cóż, każdy ma swoją bajkę.

Cały wpis

Fototapety z motywem człowieka

ludzie1

A gdyby tak zmienić ponure tapety o przewidywalnych deseniach tak często widywanych na publicznych korytarzach, szpitalach na coś oryginalnego i rzadko spotykanego? Uśmiech dziecka, spojrzenie ukochanej osoby, a może czuły gest przywodzący na myśl miłe wspomnienia z przeszłości. Dzisiejsza technika daje możliwość uwiecznienia radosnych i cennych momentów z życia oraz umieszczenia ich w dowolnym miejscu przez nas wybranym. Ludzie fototapety niestety nadal nie doceniają, a może bardziej ich nie znają, przez co skazują się na egzystencję w wyssanych z emocji pomieszczeniach.

Znaczna część społeczeństwa uwielbia robić zdjęcia rodzinie, osobom bliskim, a nawet ukochanym pupilom, które są namiastką uczuć towarzyszących im w danym momencie, bądź też stanowią prostą pamiątkę z podróży jako dowód zwiedzenia danego miejsca. Takowe fotografie często wkładane są w przeróżne ramki i stawiane na kredensie lub zawieszane na ścianach ryzykując stłuczeniem bądź zakurzeniem. W takiej sytuacji perfekcyjnym rozwiązaniem jest fototapeta gdzie ludzie będą w subtelny sposób przypominać o cennej przeszłości, a może i wielkich ideach.

Pojedyncza twarz, która wyraża skupienie jak na portrecie, grupa przyjaciół na dzikiej wyprawie, a może ukochany maluch śpiący w kilku zabawnych pozycjach. Pokazać to może kreatywna fototapeta ludzie, których kochamy i cenimy zobaczyli jak bliscy są naszemu sercu. Prywatny kolaż w postaci zbioru rodzinnych portretów, misternie ułożonych zdjęć z wspólnych wypraw jako mapa świata czy też ulubionych uśmiechów ukochanej osoby. Wszystko to w oryginalnej skali dając namiastkę obecności danego człowieka albo mniejszej, bądź i większej w zależności od pomysłu. Początkowo zdarzają się sytuacje, że ludzie których fototapety przedstawiają czują się mało komfortowo przebywając tak naprawdę w swojej obecności, ale z biegiem czasu zauważają tego plusy dostrzegając, że są np. wyżsi niż im się wydawało bądź barwa ich oczu jest całkiem inna niż zakładali.

ludzie2

Fototapety są prywatnymi plakatami umiejscowionymi na ścianie bez problemu zastępującymi mdłe obrazy, często skrywanymi przed oczami niepożądanych person, a ukazywane najbliższym. To swoista pamiątka z przeróżnych etapów życia, dzięki którym codzienne troski odchodzą w nie pamięć.

Cały wpis