Fototapety z motywem nieba

Opublikował dnia Kwiecień 4, 2013 w kategorii Niebo

Fototapety z niebem

Jak niebanalnie zaaranżować pomieszczenie wykorzystując ciekawy, ponadczasowy motyw, który będzie ładnie komponował się z innymi barwami i nie znudzi się po kilku dniach, tygodniu czy miesiącu? Ostatnio podczas spaceru zainspirował mnie jeden z najpiękniejszych widoków, jaki może zafundować nam przyroda – lekko zasnute białymi obłokami błękitne niebo. Niedawno podczas zimowej wyprawy na narty miałem okazję przyjrzeć się, jak wspaniale widok błękitu komponuje się z bielą obłoków i śniegu, ciemną zielenią pokrytych sosnami i świerkami górskich zboczy, różnymi odcieniami brązów góralskich domków czy szarością górskich dróg.

Fototapeta Niebo może więc równie dobrze sprawdzić się w sypialni, gdzie stworzy malowniczy, romantyczny, niemal bajkowy klimat, co w innych pomieszczeniach mieszkania czy domu. Pamiętaj, że motyw nieba możesz zestawiać kolorystycznie i aranżacyjnie w dowolny sposób – nie wymaga od Ciebie przemalowywania ścian czy zmiany mebli. Jest na tyle uniwersalny i ponadczasowy, że jego wprowadzenie nie wymusza żadnych drastycznych zmian.

Fototapety z niebem

Niebo fototapety możesz położyć również w salonie, który jest miejscem odpoczynku i relaksu. Pamiętasz czasy, gdy w dzieciństwie leżąc na łące obserwowałeś chmury przesuwające się leniwie po błękitnym niebie i cały pędzący świat zatrzymywał się wokół Ciebie? Aby przywołać atmosferę tamtych beztroskich dni wystarczy fototapeta Niebo. A może niebiańska łazienka, w której odprężysz się i wyciszysz po męczącym dniu w pracy? Błękitny kolor nieba i wody będą doskonale komponować się w łazience czy pokoju kąpielowym, jeśli masz duży dom, ale nie tylko. Również niebiańska kuchnia z pewnością przemówi do wyobraźni wielu gospodyń – Niebo fototapety mają szansę zainspirować wiele wspaniałych potraw, które z pewnością przypadną do gustu domownikom. I na koniec – pokój dziecięcy. Fototapeta z motywem nieba i obłoków na pewno spodoba się Twojemu dziecku – w końcu kto z nas w dzieciństwie nie lubił czasem pobujać w obłokach…